Mekanlarımız

Anne-Çocuk Yarıyıl Daday At Çiftliği Ve Fantastik Ilgaz Kış Turu 21-23 Ocak 2017

  • PDF

Yarıyıl tatili geldiğinde, bir öğrenim döneminin yoğunluğundan bunalan çocuklarımızın, biraz olsun kendilerine zaman ayırabilmeleri, nefis bir doğa da, Çiftlik evinde, atlarla, köy kahvaltıları ile, geziler ve etkinliklerle, aynı zamanda karda kızak ya da kayaklarla kayıp eğlenebilmeleri için bu kış kampı bulunmaz bir fırsat.

Anneler ve çocuklarımız birlikte doya doya kaliteli zaman geçirecekler. Bu kampta takım oyunlarımızla birlikte çok eğlenecekler, Eğitmenler eşliğinde  ata binecekler, doğa gezileri, gece yürüyüşleri,  ateş başı müzikli eğlenceler , kayak keyfi , daha neler neler olacak.

İlk 2 gün Daday At çiftliğinde kar-doğa-atlar ile iç içe geçecek. Annenize, halanıza gidecekmişsiniz gibi düşünün. Doğal ortam ve sıcak misafirperverliği yaşayacaksınız.

Son gün de kahvaltı sonrası Ilgaz Kayak Merkezine hareket ederek; Tamamen Artıyaşam'a özgü Fantastik Ilgaz etkinliğimizden faydalanacaksınız. Sadece Artıyaşa'a özel Zirve evimizde zengin menüsü ile öğle yemeği, canlı müzik, gün boyu sınırsız sıcak soğuk içecekler(Çay kahve salep), Sıcak şarap ve doğa gezileri olacak. Kayak Kızak elbette olacak. Ama hepsinden önemli muhtemelen; bölgenin manzarası, gün batımı sizi en çok etkileyecek.  

Düşünmeyin, hemen arayarak katılabilirsiniz.

Devamını oku...

Yürüyüş Alanlarımız

  • PDF

Yürüyüş alanlarımız

...

Kamp Alanlarımız

  • PDF

Kamp alanlarımız:

...

Ekolojik Çiftliklerimiz

  • PDF

GÜNEŞKÖY ARAZİSİ (Yahşihan - Hisarköy yakını)

Ankara'da uzun yıllardır ekolojik yaşam pratikleri alanında öncü çalışmalar yapan Güneşköy'ün de kapısı hepimize açık, özellikle de çocuklarımıza: www.guneskoy.org.tr.

YEŞİLÖZ KARDEŞ BİTKİLER BAHÇESİ (Güdül-Yeşilöz)

Yeşilöz'de, Kirmir Çayı kenarında, Mehmet Keleş dostumuzun muhteşem bir bahçesi var. Yakınındaki doğal çeşitlilik olağanüstü. Burada yaptığımız ekolojik tarım çalışmalarıyla ilgili bir blogumuz var; orada bahçe ve çevresinin fotoğraflarını da görebilirsiniz: www.kardesbitkiler.blogspot.com.

TALAT AKILLILAR ELMA BAHÇESİ (Karacahasan Köyü-Yeşilöz)

Talat Bey'in doğal tarım yöntemlerini uyguladığı bahçesinde bu yıl bir "kardeş bitkiler" bostanı da yapacağız.

GENÇ AİLESİ YAŞAM VE ÜRETİM ALANLARI (Çankırı-Doğanbey ve Tatlıpınar Köyleri)

Ekolojik duyarlılığı ve sadeliği yaşam biçimi haline getirmiş olan, geleneksel tohumları ve değerleri gelecek kuşaklara aktarmak için yorulmadan çalışan insanlar. Çocuklar iehirde her neden mahrumsa oprada hepsi var: bağlar, bahçeler, geniş çayırlar, akarsular, köy tavukları, oğlaklar, yıldızlı gökyüzü... ve tertemiz gıdalar.

Rezervasyon ve Bilgi

 
Artıyaşam ofisinden rezervasyon yaptırabilirsiniz:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı) 

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 602 78 82

Ayrıntılı bilgi için:
You are here: Mekanlarimiz